Yena

€170,00

Veshja Yena është bërë me një organik të verdhë saten të vendosur dhe qëndisje në qafë dhe shpatulla. Tulli me gjatësi të gjatë është zbukuruar me lule të...

Size:

  • MA01100001
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Veshja Yena është bërë me një organik të verdhë saten të vendosur dhe qëndisje në qafë dhe shpatulla. Tulli me gjatësi të gjatë është zbukuruar me lule të mëdha tyli në fund dhe pupla të verdha të rosës. Ajo vjen me një rrip flokësh që përputhen me pendët.

 

Materiale:
  • Top saten
  • Rruaza qelqi
  • Puplat e shpendëve faux (të buta)
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA01100001

 

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 1-2 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip