Yasmi

€120,00

Veshja Yasmi Veshja Yasmi është një kombinim i bukur dhe shumë i dallueshëm i ngjyrave. Isshtë bërë nga dantella e verdhë e butë me lule. E veshur me...

Size:

Veshja Yasmi

Veshja Yasmi është një kombinim i bukur dhe shumë i dallueshëm i ngjyrave. Isshtë bërë nga dantella e verdhë e butë me lule. E veshur me një taftë të butë të butë poshtë, kjo veshje është elegant me pak tradicionale në të njëjtën kohë. Ka mëngë të shkurtra dhe lule të vogla të qëndisura me rruaza qelqi në pjesën e poshtme të skajit. Një fustan i shkëlqyeshëm për një rast të veçantë ose pamjen e përditshme.

Materiale:

Dantella e butë e trashë

Liri tafte

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip