Vreya

$199.00

Fustani Vreya Vreya është një fustan elegant blu i bërë me saten, tyl të butë, aplikacione dhe pupla të holla. Ajo përmban mëngë transparente dhe tre këputje të...

Size:

Fustani Vreya

Vreya është një fustan elegant blu i bërë me saten, tyl të butë, aplikacione dhe pupla të holla. Ajo përmban mëngë transparente dhe tre këputje të mëdha në skaj. Rreshtuar plotësisht në pambuk. Kjo veshje është bërë për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Saten

Puplat

Lule të qëndisura me aplikacione

Tul poliestër

Liri pambuku

------------------

Pastër kimik

-----------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip