Verditya

€590,00

Verditya është një fustan saten dhe tyl i qëndisur plotësisht me kristale Swarovski, rruaza qelqi dhe pupla të holla. Isshtë një fustan i bukur unik në një nuancë...

Size:

Verditya është një fustan saten dhe tyl i qëndisur plotësisht me kristale Swarovski, rruaza qelqi dhe pupla të holla. Isshtë një fustan i bukur unik në një nuancë smeraldi. E përsosur për çdo rast të veçantë, kjo veshje do t'ju mahnisë me mjeshtërinë dhe detajet. Mbërthehet në pjesën e pasme me një zinxhir të fshehur.

Materiale:

- tyl poliestër

- Rruaza qelqi

- Saten

- Kristal Swarovski

- Puplat e holla

- Saten liri

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip