Ëndrra prej kadifeje

€210,00 €70,00

Fustan i kuq me fund kadifeje dhe bust tyli. - Bust tyl i butë - Fund kadifeje - Qëndisje me rruaza kristali - Tyl poliestër - Astar pambuku...

Masa:

  • WSM17VTZ1010210
  • In stock
  • Outlet

Fustan i kuq me fund kadifeje dhe bust tyli.

- Bust tyl i butë

- Fund kadifeje

- Qëndisje me rruaza kristali

- Tyl poliestër

- Astar pambuku

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit të masave ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. 

* Modelja ka veshur masën 8 vjeç.

___________

Informacionin mbi transportin Kliko këtu.  Për informacion mbi kthimin e produktitKliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip