Vega

$29.00

Fustan Vega Kjo fustan i shkurtër me nenexhik me zhurmë në gjoks dhe shpatulla përmban një detaj të bukur argjendi në gjoks. Pëlhura është shumë e rehatshme dhe...

Size:

Fustan Vega

Kjo fustan i shkurtër me nenexhik me zhurmë në gjoks dhe shpatulla përmban një detaj të bukur argjendi në gjoks. Pëlhura është shumë e rehatshme dhe e freskët. Ajo përmban detaje të dizajnit të qëndisura në të bardhë. E shkëlqyeshme si një veshje ditore. Mund të bëhet me porosi në çdo ngjyrë.

 

Materiale:

Pambuku

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip