Ultramarine

€105,00

Ultramarine është fustan i bukur dhe elegant kadife blu. Fibra e viskozës e bën të lehtë përshtatjen në çdo formë trupi. Lidhja me zinxhir. Materiale: - Viscose -...

Size:

Ultramarine është fustan i bukur dhe elegant kadife blu. Fibra e viskozës e bën të lehtë përshtatjen në çdo formë trupi. Lidhja me zinxhir.

Materiale:

- Viscose

- Velvet poliestër

______________

Numri i produktit MV001001

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE). 

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

 

 

___________

 

 

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu. 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip