Turnip

€274,00

Fustan i shkurtër elegant në një ngjyrë të bukur jeshile smerald me detaje me gaz. Tekstura imiton bukur lëkurën. Ndihet e butë dhe shumë komode. Mbërthehet me një...

Size:

Fustan i shkurtër elegant në një ngjyrë të bukur jeshile smerald me detaje me gaz. Tekstura imiton bukur lëkurën. Ndihet e butë dhe shumë komode. Mbërthehet me një zinxhir të fshehur në anë. Përmban një rrip të gjerë saten.

Materiale:

- Poliester

- Viscose

- Saten

- Zinxhir i fshehur YKK

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip