Tanzanita

$390.00

Tanzanita është një fustan elegant i gjatë me zhurma në shpatulla. Pëlhura është e mbuluar plotësisht nga xixa blu. Shumë e lehtë dhe e veshur plotësisht me pëlhurë...

Size:

Tanzanita është një fustan elegant i gjatë me zhurma në shpatulla. Pëlhura është e mbuluar plotësisht nga xixa blu. Shumë e lehtë dhe e veshur plotësisht me pëlhurë të butë. Përmban një aksesor me shkëlqim me kristale në fund të qafës V.

Mbërthehet me një buton në pjesën e pasme.


Materiale:

- Poliester 

- Kristalet

- Poliester elastik liri


_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip