Sweesy & Sweesy MiniMe

€490,00

Sweesy është një fustan mjaft i përshtatshëm në salmon dhe ngjyrë rozë të çelët. Ka një dantellë të butë sipër, e kombinuar me taftë poshtë për të shtuar...

Size:

  • MM00111001
  • In stock
  • MatchyMatchy

Sweesy është një fustan mjaft i përshtatshëm në salmon dhe ngjyrë rozë të çelët. Ka një dantellë të butë sipër, e kombinuar me taftë poshtë për të shtuar vëllim. Veshjet e ëmbla janë perfekte për një festë ditëlindjeje. E ëmbël për mamin është e shkurtër në pjesën e përparme dhe e gjatë në pjesën e pasme. E ëmbël për vajzat e vogla Ajo është e veshur plotësisht me një leckë të butë pambuku për rehati. Të dy fustanet mbërthehen në pjesën e pasme me një zinxhir të fshehur.

Një pamje e bukur familjare që mund të bëhet me porosi për përputhjen e nënës dhe foshnjës ose për nënën dhe vajzën në çdo madhësi. 

 

Materiale:
  • Dantella e butë poliesteri
  • 100% tyl poliester
  • Veshje e vogël e veshjes: 100% pambuk
  • Rreshtimi i veshjes së mamit: Taffeta 
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir 

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MM00111001

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Mami ka veshur madhësinë 40 (EU).

* Vajza e vogël ka veshur madhësinë 1-2 Y

 

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip