Sirius

€29,00

Sirius Vishen Një fustan elegant me shirita bardh e zi. Për të shtuar një majë ngjyrash, pjesa e përparme dhe e pasme përmban një dantella dekorative të hollë të...

Size:

Sirius Vishen

Një fustan elegant me shirita bardh e zi. Për të shtuar një majë ngjyrash, pjesa e përparme dhe e pasme përmban një dantella dekorative të hollë të verdhë. Një zhurmë e madhe zbukuron shpatullat dhe vjen si një formë "v" deri në bark. Kjo veshje me stil është në dispozicion për vajzat e vogla nga moshat 5 deri në 14 vjeç.

 

Materiale:

Poliestër

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip