Shilla

$350.00 $175.00

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi, perla faux dhe kristale. - Rruaza qelqi - Perlat Faux - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë -...

Masa:

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi, perla faux dhe kristale.

- Rruaza qelqi

- Perlat Faux

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 8-9 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip