Sarmina

$70.00

Veshja Sarmina Sarmina është një fustan elegant prej mëndafshi me zhurma në fund, një cipë të ngushtë dhe mëngë të shkurtra. Karakteristikat e shiritave të dantellave të bardha...

Size:

Veshja Sarmina

Sarmina është një fustan elegant prej mëndafshi me zhurma në fund, një cipë të ngushtë dhe mëngë të shkurtra. Karakteristikat e shiritave të dantellave të bardha në fyell. Availableshtë në dispozicion në ngjyrën e salmonit por mund të prodhohet në një varg ngjyrash të tjera ose në pëlhurë të shtypur. Rreshtuar plotësisht në pambuk. Kjo fustan mëndafshi është bërë për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Mëndafshi

Dantella poliesteri

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip