Rosya Dress

$760.00

Fustan i kuq me tafta i qëndisur me rruaza qelqi dhe perla të kuqe. - Taffeta mëndafshi - Rruaza qelqi  - Perlat - tyl i butë poliesteri -...

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Fustan i kuq me tafta i qëndisur me rruaza qelqi dhe perla të kuqe.

- Taffeta mëndafshi

- Rruaza qelqi 

- Perlat

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip