Rosalinda

€170,00

Veshja Rosalinda Një fustan i mrekullueshëm i qëndisur për vajzat deri në 14 vjeç. Isshtë bërë nga saten i butë dhe është i veshur plotësisht me pambuk. Ka mëngë...

Size:

Veshja Rosalinda

Një fustan i mrekullueshëm i qëndisur për vajzat deri në 14 vjeç. Isshtë bërë nga saten i butë dhe është i veshur plotësisht me pambuk. Ka mëngë mjaft të fryra dhe një fund të palosur. Përmban një qëndisje unike të punuar me dorë në fill me lule dhe zogj. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Saten elastik

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip