Rosa Dress

$530.00

Veshje rozë e qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim dhe çift. - Rruaza qelqi - tyl poliester i butë dhe i fortë - Liri prej poliesteri të butë...

Size:

Veshje rozë e qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim dhe çift.

- Rruaza qelqi

- tyl poliester i butë dhe i fortë

- Liri prej poliesteri të butë

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip