Rosa

€59,00

Kufja Rosa është një dizajn modern. Qëndisur me perla dhe rruaza qelqi, është një shirit dekorativ simpatik për një pamje unike. Mund të bëhet në çdo ngjyrë. -...

Size:

  • MHDPC0000123001
  • In stock
  • Aksesorë Të reja

Kufja Rosa është një dizajn modern. Qëndisur me perla dhe rruaza qelqi, është një shirit dekorativ simpatik për një pamje unike.

Mund të bëhet në çdo ngjyrë.

- Prodhuar në Evropë
Madhësia: Një Madhësi (minimumi 7 vjeç)

 

_________________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për kthim, informacion Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip