Robin

$170.00

Robin Dress Kjo veshje e bukur vjollcë është një dizajn i veçantë që përmban qëndisje me lule dhe zogj në bel. Ngjyra e bukur me një dizajn të...

Size:

Robin Dress

Kjo veshje e bukur vjollcë është një dizajn i veçantë që përmban qëndisje me lule dhe zogj në bel. Ngjyra e bukur me një dizajn të veçantë të skajit. Lidhet në pjesën e pasme me një zinxhir. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë ose pamjen e përditshme.

Materiale:

Saten i butë

Liri pambuku

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip