Rigel

€35,00

Veshja Rigel Kjo fustan elegant me pika të mëdha të kuqe me aksesorë kristali në shpatulla. Përmban një zhurmë të gjerë dhe një kontur të satenit të kuq...

Size:

Veshja Rigel

Kjo fustan elegant me pika të mëdha të kuqe me aksesorë kristali në shpatulla. Përmban një zhurmë të gjerë dhe një kontur të satenit të kuq në pjesën e poshtme. Një fustan byrynxhyk për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një stil dite apo raste të veçanta.

Materiale:

Byrynxhyk

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip