Ylber

€130,00

Veshja e Ylberit Rainbow është një fustan saten shumëngjyrësh me qëndisje me pupla në bel. Ngjyra të ndritshme dhe tyl me gëzof nën fund, e bëjnë këtë pjesë...

Size:

Veshja e Ylberit

Rainbow është një fustan saten shumëngjyrësh me qëndisje me pupla në bel. Ngjyra të ndritshme dhe tyl me gëzof nën fund, e bëjnë këtë pjesë të gjallë dhe të parezistueshme. 

Rreshtuar plotësisht në pambuk. Kjo veshje është bërë për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë.

Materiale:

Saten

Puplat

Lule të qëndisura me aplikacione

Tul poliestër

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip