Procyon

€29,00

Procyon Vishen Një copë pëlhure e lehtë me një shtyp lules në të zezë dhe të bardhë. Përmban fjongo rozë në bark e cila mund të lidhet si hark...

Size:

Procyon Vishen

Një copë pëlhure e lehtë me një shtyp lules në të zezë dhe të bardhë. Përmban fjongo rozë në bark e cila mund të lidhet si hark ose siç dëshironi. Shiriti rozë është shkëputur, prandaj mund të hiqet nga veshja. Shtë një fustan shumë i rehatshëm me liri pambuku. Pjesa e pasme është plotësisht e hapur me zhurma në anën e trupit. E shkëlqyeshme për raste të veçanta ose aktivitete të përditshme.

 

Materiale:

Poliestër

Shirit poliesteri

Liri pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip