John Kadife

€28,00

Jumpsuit 100% pambuk në ngjyrë bezhë dhe kafe. E butë për lëkurën e bebes tuaj. Një pamje e bukur dhe me stil për një djalë. ------------ Nëse artikulli...

Size:

Color:

E bardhe
Kafe

Jumpsuit 100% pambuk në ngjyrë bezhë dhe kafe. E butë për lëkurën e bebes tuaj.

Një pamje e bukur dhe me stil për një djalë.

------------

Nëse artikulli është jashtë stokut Cna kontaktoni për të bërë rezervimin tuaj

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip