Ponka

$190.00

Ponka është një fustan i bukur për vajzat e vogla, me rruaza qelqi dhe qëndisje të vogla qelqi. Ka një cipë saten me rruaza qelqi dhe një skaj...

Size:

  • MA01000001
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Ponka është një fustan i bukur për vajzat e vogla, me rruaza qelqi dhe qëndisje të vogla qelqi. Ka një cipë saten me rruaza qelqi dhe një skaj të plotë, të bërë me shtresa me formë katrore prej tyli, të qepura me dorë një nga një, mbi një rresht të butë pambuku.

 

Materiale:
  • Top saten
  • Rruaza qelqi
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA01000001

 

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 5-6 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip