Pollux

€29,00

Fustan Pollux Një kombinim i modeleve të ndryshme e bën këtë veshje të gjallë dhe elegante në të njëjtën kohë. Pëlhurë e butë e zgjedhur prej pambuku me...

Size:

Fustan Pollux

Një kombinim i modeleve të ndryshme e bën këtë veshje të gjallë dhe elegante në të njëjtën kohë. Pëlhurë e butë e zgjedhur prej pambuku me dantella nëpër skaj dhe fustanellë. Ruffles në krahë dhe butona të vogla transparente. Veshja është për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e bukur për raste të veçanta ose një stil i përditshëm.

 

Materiale:

Pambuku

Dantella

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip