Pinky Silk Dream Dress

$170.00

Veshja e ëndrrave Pinky Silk Ky fustan i taftës prej mëndafshi është kaq i ëmbël dhe elegant. Përmban qëndisje të punuar me dorë të pilivesa në trup me...

Size:

Veshja e ëndrrave Pinky Silk

Ky fustan i taftës prej mëndafshi është kaq i ëmbël dhe elegant. Përmban qëndisje të punuar me dorë të pilivesa në trup me rruaza qelqi dhe krahë transparentë. Ka detaje të qëndisjes me rruaza qelqi në shpatulla dhe një kurriz të modeluar bukur. Mbërthehet me butona të vegjël.

Materiale:

Tafeta

Rruaza qelqi

Tul poliestër

Liri pambuku

---------

Pastrim kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip