Fustan Pinky

$120.00

Veshje e qëndisur me shoku rruaza qelqi dhe sequins. - Rruaza qelqi - Sequins - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar në Evropë Referojuni...

Size:

Veshje e qëndisur me shoku rruaza qelqi dhe sequins.

- Rruaza qelqi

- Sequins

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja është e veshur madhësia 5 - 6  vjet

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip