Nera

€110,00

Nera është një fustan i butë prej kadifeje me një cipë të pajisur dhe një dizajn të bukur në skaj. E përsosur për çdo rast. Materiale: - Velvet...

Size:

Nera është një fustan i butë prej kadifeje me një cipë të pajisur dhe një dizajn të bukur në skaj. E përsosur për çdo rast.

Materiale:

- Velvet poliestër

- Elastane

- zinxhir Hiddne

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip