Morena

€110,00 €57,00

Morena Veshja prej kadifeje bordeaux është bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata dhe e qëndisur me figura vajzash me rruaza qelqi....

Size:

Morena Veshja prej kadifeje bordeaux është bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata dhe e qëndisur me figura vajzash me rruaza qelqi. Rreshtuar plotësisht në saten dhe fshehur mbërthimin mbrapa.

  • 100% kadife poliesteri
  • Rreshtimi: 100% saten
  • Lidhja me zinxhir

Numri i produktit VM12330001

___

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 10 - 11 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip