Zonjusha Ladybug

€90,00

Fustan i kuq me mollëkuqe të qëndisura me rruaza qelqi. - Pjesa e sipërme poliestër - Rrip i qëndisur me rruaza qelqi dhe perla - Tyl poliestër -...

Masa:

  • WSM17KNP240212
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Fustan i kuq me mollëkuqe të qëndisura me rruaza qelqi.

- Pjesa e sipërme poliestër

- Rrip i qëndisur me rruaza qelqi dhe perla

- Tyl poliestër

- Astar poliester (ndjesi e butë)

- Prodhuar në Evropë

Nuk mund ta gjeni madhësinë tuaj? Ju mund ta krijojmë me porosi.

Referojuni udhëzuesit të masave ketu për më shumë detaje.

Ne ofrojmë mundësinë për ta krijuar në masën që dëshironi. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. 

___________

Informacion mbi transportin Kliko këtu. Për informacion mbi kthimin Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip