Veshja Milya

€750,00

Fustan byrynxhyk i qëndisur me rruaza dhe fije ari. - byrynxhyk - Rruaza qelqi - Fije ari Prodhuar në Evropë Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje....

Size:

Fustan byrynxhyk i qëndisur me rruaza dhe fije ari.

- byrynxhyk

- Rruaza qelqi

- Fije ari

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip