Menthe

€130,00

Veshja Menthe është një zgjedhje e shkëlqyeshme për vajzat. Qëndisur me perla qelqi dhe rruaza qelqi në qafë dhe shpatulla të trupit. Lule të çelura në bark bien...

Size:

 • MA00900001
 • In stock
 • Couture Fëmijë

Veshja Menthe është një zgjedhje e shkëlqyeshme për vajzat. Qëndisur me perla qelqi dhe rruaza qelqi në qafë dhe shpatulla të trupit. Lule të çelura në bark bien elegante mbi skaj, të detajuara me puplat e rosës në bruz. E veshur me pambuk të butë, kjo veshje ka shumë shtresa tyli.

Materiale:
 • Top saten
 • Rruaza qelqi
 • Perlat e qelqit
 • Puplat e shpendëve faux (të buta)
 • 100% tyl poliester
 • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
 • Larje dore
 • Zip fiksim

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00900001
___

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip