Meline

€170,00

Meline është një fustan luksoz saten rozë, i qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim prej ari dhe aplikacione lulesh. Shtresat e tyl shtojnë vëllim në skaj. Materiale: Top...

Size:

  • MA00400001
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Meline është një fustan luksoz saten rozë, i qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim prej ari dhe aplikacione lulesh. Shtresat e tyl shtojnë vëllim në skaj.

Materiale:
  • Top saten
  • Applique lule
  • Rruaza qelqi
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00400001
_____

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip