Mara

€79,00

Fustani Mara Mara është një fustan elegant burgundy me mëngë të shkurtra dekorative në byrynxhyk ngjyrë bezhë, blu dhe burgundy. Isshtë bërë me saten të butë. Mbërthehet në...

Size:

Fustani Mara

Mara është një fustan elegant burgundy me mëngë të shkurtra dekorative në byrynxhyk ngjyrë bezhë, blu dhe burgundy. Isshtë bërë me saten të butë. Mbërthehet në pjesën e pasme me një buton të vogël. Një fustan i shkëlqyeshëm për një rast të veçantë ose pamjen e përditshme.

Materiale:

Saten i butë 

Byrynxhyk

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip