Maia

€35,00

Veshja Maia Një pëlhurë e lehtë pambuku me vija të holla vertikale vjollcë. Veshja përmban palosje të vogla prej pëlhure të punuar me dorë dhe butona të vegjël...

Size:

Veshja Maia

Një pëlhurë e lehtë pambuku me vija të holla vertikale vjollcë. Veshja përmban palosje të vogla prej pëlhure të punuar me dorë dhe butona të vegjël transparent. Liri është bërë prej pambuku të butë në rozë, për të shtuar një shtresë shtesë ngjyrash. Veshja është për vajzat e vogla deri në 14 vjeç. Një zgjedhje e bukur për raste të veçanta ose një stil i përditshëm.

 

Materiale:

Pambuku

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip