Lila & Lila MiniMe

€650,00

Fustan jargavan për mamanë dhe princeshën e saj të vogël të qëndisur me rruaza qelqi bashkëshortore. Lidhur me shiritin e kokës.  Një pamje e bukur familjare që mund...

Size:

Fustan jargavan për mamanë dhe princeshën e saj të vogël të qëndisur me rruaza qelqi bashkëshortore. Lidhur me shiritin e kokës. 

Një pamje e bukur familjare që mund të bëhet me porosi për përputhjen e nënës dhe foshnjës ose për nënën dhe vajzën në çdo madhësi. 

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

Prodhuar në Evropë

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Mami ka veshur madhësinë 38 (EU).

* Vajza e vogël ka veshur madhësinë 1-2 Y

 

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip