Fustan Lila D

€350,00

Fustan ngjyrë vjollcë e errët.   - Poliester - tyl poliester i butë dhe i fortë Prodhuar në Evropë Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje. Nëse...

Size:

Fustan ngjyrë vjollcë e errët.

 

- Poliester

- tyl poliester i butë dhe i fortë

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 38 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip