Lava

€130,00

Veshja Lava Lava është një fustan i modeluar bukur, i bërë prej liri të butë dhe mëngë të shkurtra prej tyli. Ka një zhurmë të vogël në bel. Pëlhura...

Size:

Veshja Lava

Lava është një fustan i modeluar bukur, i bërë prej liri të butë dhe mëngë të shkurtra prej tyli. Ka një zhurmë të vogël në bel. Pëlhura ka pupla të gdhendura. Ka liri të butë pambuku dhe fiksohet me një zinxhir. Një zgjedhje e shkëlqyeshme për një rast të veçantë ose pamjen e përditshme.

Materiale:

Pëlhurë e butë prej liri

Liri pambuku

Tul poliestër 

 

* Pastër kimik

------------------

Për madhësinë, informacionin Kliko këtu.

Klikoni këtu për informacione transporti ose klikoni këtu për politikën e kthimit.

Na kontaktoni këtu nëse dëshironi të bëni një porosi të personalizuar.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip