Koa

$69.00

Koa është një shirit dekorativ i qëndisur me rruaza qelqi dhe rruaza lulesh. Një shirit koke me shkëlqim vjollce frymëzuar nga pranvera.  Në dispozicion në ngjyra të tjera....

Size:

  • MHDPC00001230017
  • In stock
  • Aksesorë Të reja
  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Koa është një shirit dekorativ i qëndisur me rruaza qelqi dhe rruaza lulesh. Një shirit koke me shkëlqim vjollce frymëzuar nga pranvera. 

Në dispozicion në ngjyra të tjera. Bëni një shënim mbi blerjen tuaj.

- Prodhuar në Evropë

Madhësia: Një Madhësi (minimumi 7 vjeç)ld

_________________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për kthim, informacion Kliko këtu.

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip