Kitty

€110,00 €57,00

Kotele Veshja prej kadifeje blu e errët është bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata dhe e qëndisur me figura mace me...

Size:

Kotele Veshja prej kadifeje blu e errët është bërë nga pëlhura e bukur, e butë prej kadifeje, me mëngë të gjata dhe e qëndisur me figura mace me rruaza qelqi. Rreshtuar plotësisht në saten dhe fiksohet me një buton në qafë.

  • 100% kadife poliesteri
  • Rreshtimi: 100% saten
  • Mbërthimi i butonit

Numri i produktit VM12350001

___

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Made to Order". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modelja ka veshur një madhësi 9-10 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip