Jamesa

€290,00 €80,00

Veshje rozë e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi dhe kristale. - Rruaza qelqi - Kristalet - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar në...

Masa:

  • SS18F000600
  • In stock
  • Outlet

Veshje rozë e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi dhe kristale.

- Rruaza qelqi

- Kristalet

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një 10-11 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip