Ira

$120.00

Veshja Ira është një veshje mahnitëse që përmban një majë saten të pajisur me një rrip me rruaza në rruaza qelqi me shkëlqim, të zbukuruar me lule tyli...

Size:

  • MA00600001
  • In stock
  • Couture Fëmijë

Veshja Ira është një veshje mahnitëse që përmban një majë saten të pajisur me një rrip me rruaza në rruaza qelqi me shkëlqim, të zbukuruar me lule tyli dhe sequins ari me shkëlqim. Pantallona të gjera me shtresa tyli i jep një pamje të plotë veshjes.

Materiale:
  • Top saten
  • Rruaza qelqi
  • Sequins
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir

Prodhuar në Evropë 

Numri i produktit MA00600001
____

 

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 5-6 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip