Ipomea

$115.00 $50.00

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi. - Poliester - Rruaza qelqi - tyl i butë poliesteri - Liri prej poliesteri të butë - Prodhuar në Evropë Referojuni udhëzuesit...

Masa:

Ngjyra:

  • SS18F000201
  • In stock
  • Outlet

Veshje e qëndisur me me shkëlqim rruaza qelqi.

- Poliester

- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelet kanë veshur një 8-9 dhe 6-7 madhësia e viteve.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip