Fustan Greya

$570.00

Fustan gri i qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim. - Pjesë e sipërme prej tyli të butë - Rruaza qelqi - tyl poliester i butë dhe i fortë...

Size:

Fustan gri i qëndisur me rruaza qelqi me shkëlqim.

- Pjesë e sipërme prej tyli të butë

- Rruaza qelqi

- tyl poliester i butë dhe i fortë

- Liri prej poliesteri të butë

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 38 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip