Golia

€250,00

Golia, një veshje e veçantë prej ari e bërë me një lule mahnitëse prej ari. Lule janë të mbuluara me rruaza qelqi me shkëlqim që bien elegante mbi...

Size:

Golia, një veshje e veçantë prej ari e bërë me një lule mahnitëse prej ari. Lule janë të mbuluara me rruaza qelqi me shkëlqim që bien elegante mbi skaj. Pantallona të gjera është më e shkurtër në pjesën e përparme dhe bie më gjatë në pjesën e pasme, duke shfaqur zhurma vertikale.

Materiale:
  • Top saten
  • Applique lule
  • Rruaza qelqi
  • 100% tyl poliester
  • Rreshtimi: 100% pambuk (pambuk saten)
  • Larje dore
  • Lidhja me zinxhir 

Prodhuar në Evropë

Numri i produktit MA00300001

 

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modelja ka veshur një madhësi 7-8 vjeçare.

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip