Lule dhe Saten

$140.00 $70.00

Fustan i bardhë saten me lule "aplique". - Saten - Perla - Rruaza qelqi - Astar pambuku - Tyl poliestër - Prodhuar në Evropë Referojuni udhëzuesit të masave ketu për...

Masa:

  • WSM17BQS1310210
  • In stock
  • Outlet

Fustan i bardhë saten me lule "aplique".

- Saten

- Perla

- Rruaza qelqi

- Astar pambuku

- Tyl poliestër

- Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit të masave ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen afërsisht 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modelja ka veshur masen 7 vjeç.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip