Fustan Flora

€680,00

Fustan rozë tafta i qëndisur me rruaza qelqi, kristale dhe lule të buta tyli. - Taffeta mëndafshi - Rruaza qelqi  - Kristalet - tyl i butë poliesteri -...

Size:

Fustan rozë tafta i qëndisur me rruaza qelqi, kristale dhe lule të buta tyli.

- Taffeta mëndafshi

- Rruaza qelqi 

- Kristalet

- tyl i butë poliesteri

- Liri prej poliesteri të butë

Prodhuar në Evropë

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 7 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip