Estrina

€420,00

Estrina është një yll i vërtetë i tapetit të kuq. Kjo veshje prej tyli dhe dantelle përmban lule dantelle në fill me një rruazë kristali në mes për...

Size:

Estrina është një yll i vërtetë i tapetit të kuq. Kjo veshje prej tyli dhe dantelle përmban lule dantelle në fill me një rruazë kristali në mes për të shtuar shkëlqim. Tulli me gaz do t’ju bëjë të shkëlqeni në çdo rast të veçantë.

 

 

Materiale:

- Tul poliestër

- Dantella poliesteri

- Rruaza kristali

- Poliester i butë liri

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip