Carnelia

€590,00

Carnelia është një fustan i lartë i qëndisur plotësisht me rruaza qelqi, kristale Swarovski dhe pupla të holla. Ju do të habiteni nga mjeshtëria e aplikuar në këtë...

Size:

Carnelia është një fustan i lartë i qëndisur plotësisht me rruaza qelqi, kristale Swarovski dhe pupla të holla. Ju do të habiteni nga mjeshtëria e aplikuar në këtë veshje. Çdo detaj krijohet pjesë për pjesë. Mbërthehet në pjesën e pasme me një zinxhir të fshehur. Të veshura me saten të butë.


Materiale:

- tyl poliestër

- Liri saten

- Rruaza qelqi

- Kristale Swarovski

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, zgjidhni "Bërë me porosi". Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të duhen deri në 5 ditë pune për të përgatitur produktin.

* Modeli ka madhësi të veshur 38 (IT).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

 

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip