Bonna

$139.00

Veshje elegante elastike me një ngjyrë të bukur të ngrohtë bezhë. Tekstura imiton bukur lëkurën. Ndihet e butë dhe shumë komode. Lidhet me një zinxhir të fshehur në...

Size:

  • FREE SHIPPING

    With Order over $200

  • 30 DAYS RETURNS

    Money Back Guarantee

Veshje elegante elastike me një ngjyrë të bukur të ngrohtë bezhë. Tekstura imiton bukur lëkurën. Ndihet e butë dhe shumë komode. Lidhet me një zinxhir të fshehur në pjesën e pasme. Përmban një zhurmë elegante në krah.

Materiale:

- Poliester

- Viscose

- Zinxhir i fshehur YKK

 

_____________

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion. Do të kërkojë deri në 5 ditë pune për të përgatitur veshjen.

* Modeli mban madhësinë 36 (BE).

Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

Frame Material: Wood

Seat Material: Wood

Adjustable Height: No

Seat Style: Saddle

Distressed: No

Custom Made: No

Number of Items Included: 1

Folding: No

Stackable: No

Cushions Included: No

Arms Included: No

Footrest Included: Yes

Casters Included: No

Nailhead Trim: No

Weight Capacity: 225 Kilogramm

Commercial Use: No

Country of Manufacture: Vietnam

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip