Blush dreams

$250.00

  Një ngjyrë e ëmbël e pasuruar me lule pastel applique në fustanellë dhe skaj. Karakterizon mëngë transparente prej tyli. Kjo veshje elegante është punuar me dorë me...

Size:

 

Një ngjyrë e ëmbël e pasuruar me lule pastel applique në fustanellë dhe skaj. Karakterizon mëngë transparente prej tyli. Kjo veshje elegante është punuar me dorë me dashuri. Lidhet në pjesën e pasme me një zinxhir.


- Rruaza qelqi

- tyl i butë poliesteri

- Lule applique

- byrynxhyk

Prodhuar në Evropë

Nëse nuk e shihni madhësinë tuaj, ne mund ta bëjmë me porosi për ju. Ju lutem na kontaktoni për më shumë informacion.

* Modeli mban madhësinë 38 (BE).


Referojuni udhëzuesit tonë të madhësisë ketu për më shumë detaje.

___________

Gjeni informacionin e transportit Kliko këtu.  Për informacionin e kthimit Kliko këtu.

 

img

U shtua në shportë me sukses!

shqip